nekompromisní sporttester

Funkce

I když Garmin Fénix 3 na první pohled vypadají jako obyčejné hodinky, realita je ve skutečnosti úplně jiná. Doopravdy získáte technologicky dokonalé chytré hodinky, které vás nezklamou při sportu, turistice ani jako módní doplněk.
Jít do Počítání kroků a jejich vzdálenost

Počítání kroků a jejich vzdálenost

Kroky a jejich vzdálenost vám vypočítá pohybový senzor, na kterém je měřění založeno. Je možné nastavit si i vlastní pevnou délku kroku.

Jít do Počítání pater

Počítání pater

Hodinky mají vestavěný barometr. Můžete sledovat kolik denně vyšlapete schodů. Šikovná funkce vhodná také pro měřění nadmořské výšky.

Jít do Rozpoznání sportovních aktivit

Rozpoznání sportovních aktivit

Garmin fenix 3 zaznamená vaší sportovní aktivitu (jízda na kole, chůze, běh, plavání…) a začne ji vyhodnocovat.

Garmin connect

Pomocí chytré aplikace nebo internetového prohlížeče můžete sledovat všechny své zaznamenané aktivity za různá období. V aplikaci také můžete sledovat své cíle a překonávat minuty intenzivní aktivity a ostatní majitele Garmin fenix 3. Do hodinek můžete také instalovat různé widgety, aplikace či designy ciferníku.

Plnohodnotná GPS navigace

Hodinky obsahují kvalitní GPS snímač. Doma si tedy v počítači můžete připravit trasu, přeposlat do hodinek a vyrazit na cestu! Navigace obsahuje dodatečné funkce jako TrackBack, zadání cíle podle souřadnic a podporuje také ukládání tras.

Nepřekonatelná výdrž baterie

Se zapnutou GPS navigací vydrží hodinky až 20 hodin. V klasickém režimu při běžném používání až 6 týdnů, tento parametr řadí sporttester Garmin Fenix 3 na špičku ledovce z hlediska výdrže baterie.

Spánková aktivita dopodrobna

Garmin Fenix 3 dokáže docela kvalitně vyhodnotit jak divokou noc jste zrovna měli. Ukáže vám například kdy jste usnuli a kdy jste se probudili (i během noci). Kdy a jak dlouho jste byli neklidní nebo vzhůru. Nebo kolik času jste v noci byli v hlubokém, a jak dlouho v povrchním spánku. Data jsou zaznamenávána po minutě, ale díky aplikaci Fenix Sleep je můžete sledovat dokonce i po vteřinách v přehledném grafu.

Měří srdeční tep po celý den

Díky přesnému senzoru můžete v aplikaci sledovat údaje o vašem srdečním tepu. Na webu či v mobilní aplikaci je k dispozici 24 hodinový graf, na kterém se můžete podívat jak vaše srdce na různé činnosti reaguje.

Celá rodina hodinek Garmin Fenix 3 Sapphire.

Celá rodina hodinek Garmin Fenix 3 Sapphire.

Spálené kalorie

V mobilní aplikaci se dopodrobna můžete podívat kolik jste spálili kalorií při konkrétních sportovních aktivitách.

Elektromagnetický kompas

Čidlo, které je schopné snímat elektromagnetické pole Země.

Notifikace z mobilu přes Bluetooth

Přes Bluetooth 4.0 je možné hodinky propojit se svým smartphonem a sledovat všechny notifikace na kulatém displeji hodinek. Můžete také příjimat a odmítat hovory. Ovšem telefonovat přes garmin fenix přímo nejde, kvůli absenci mikrofonu.

Nepřetržité měřění okolního tlaku

Na hodinkách je možné sledovat i tlak vzduchu kolem vás.

elegantní hodinky a nebo sporttester?

Odpověd je jednoduchá, Garmin Fenix 3 splní požadavky náročných uživatelů jak po stránce designové, tak po stránce funkčnosti a využití ve sportu.
Odolnost hodinek zaručuje safírové sklíčko a voděodolnost standardu 10ATM.

Hodinky Garmin Fenix 3 nabídnou 1,2" kruhový, barevný displej, který veškeré informace dokáze zobrazit v rozlišení 218 x 218 pixelů. Díky tomu na první pohled opravdu zdání klame a spoustu nezkušených si chytré hodinky splete s klasickými hodinkami. Displej nikdy nezhasíná, hodinky se tedy nikdy nepřepínají do úsporného režimu. Hodinky také vynikají dokonalou čitelností na slunci.

Garmin Fénix 3 se už vyvinul do plnohodnotného, chytrého sporttesteru, který nabízí pokročilé funkce a na nic si nehraje. Hodinky také jsou vybaveny přijímačem s novou ocelovou EXO anténou navedenou kolem kulatého displeje.

Všechny funkce jsou dopodrobna rozepsány na oficiálních stránkách Garmin. Neříká se nadarmo, že hodinky Garmin Fenix 3 jsou jedny z nejlépe vybavených chytrých hodinek současnosti.

  • Golf, plavání, lyžování, běhání, cyklistika a mnohem více..

  • díky malému motůrku vás ráno hodinky nenásilně vytáhnou z postele.

  • přes hodinky můžete jednoduše přepínat a regulovat hudbu ve vašem smartphonu.

  • Pomocí hodinek můžete snadno najít svůj ztracený smartphone.

Všestranný pomocník

Hodinky Garmin fenix 3 se hodí do všech možných i nemožných podmínek.

Turistika

Fitness

Vodní sporty

Běh a volný čas

Garmin Fenix 3 a optický senzor

Garmin Fenix 3 a optický senzor

Recenze

Open