Nejpopulárnější chytrý náramek s gps snímačem v české republice.

Funkce

Garmin vívoactive® Optic jsou chytré GPS hodinky, které nadchnou všestranné sportovce. Jsou malé, lehké, všestranné a pomocí optického čidla Elevate™ měří srdeční tep přímo na zápěstí. Vestavěný akcelerometr monitoruje celodenní pohyb a výdej energie.

Dotykový displej s vysokým rozlišením

1,39″ dotykový, barevný displej, který vám zajistí výbornou čitelnost i na přímém slunečním světle. Platforma IQ Connect vám dává možnost nahrát do hodinek různé vzhledy displeje, widgety či nové tréninkové funkce.

Měření srdeční frekvence optickým senzorem

Díky optickému Elevate senzoru je měření tepové frekvence snažší, než kdy dříve. Nemusíte totiž nosit otravný hrudní pás. Garmin vivoactive optic změří vaší tepovou frekvenci přímo na zápěstí.

Vodotěsnost 5 ATM

Tato certifikace zajišťuje, že se s Garmin vivoactive Optic můžete potápět v bazénu, či sprchovat. Hodinky jsou tedy vhodné i pro plavce.

Jít do Počítání pater & vysoce přesný krokoměr

Počítání pater & vysoce přesný krokoměr

Hodinky mají vestavěný barometr. Můžete sledovat kolik denně vyšlapete schodů. Garmin Vivoactive optic vše změří a zobrazí i ušlé kroky.

Výdrž baterie 7 dní

I přes 1,39″ dotykový, barevný displej je výdrž baterie více než dostatečná.

Vysoce citlivý GPS snímač

To nejlepší od Garminu! Čekejte jeden z nejlepších GPS snímačů na trhu.

Kalendář, Budík, Stopky a notifikace

Klasické funkce, které nechybí ani u Garmin vivoactive optic.

Bezdrátový přenos ANT+

ANT+ je komunikační protokol chráněné bezdrátové sítě a je optimalizován pro používání ve sportu. Data můžete tedy přenášet snadno a pohodlně.
Brilantní displej a skvělá výdrž baterie!

Díky přesnému GPS snímači jsou hodinky ideální pro turistiku.

S Garmin vivoactive optic pokryjete celou škálu sportovních odvětví. Dělejte si jen co vás napadne! Můžete s nimi běhat, jezdit na kole, lyžovat, hrát golf nebo plavat.

Velkou výhodou je také, že hodinky nevyžadují připojení k vašemu mobilnímu telefonu. Mimo jiné se pyšní vysokou odolností a vysokou kapacitou integrovaného akumulátoru - (7 dní).

Po spárování s vaším mobilním telefonem (Android, iOS i Windows Phone) získáte několik dalších funkcí. Hodinky vás upozorní na příchozí hovory, emaily či SMS zprávy přímo na svém displeji. Snadno také budete moci odesílat data přímo do tréninkového deníku Garmin Connect.

s garmin vivoactive optic se neztratíte nikde!

Díky vestavěné GPS jsou hodinky pro turistiku jako stvořené, ale na své si přijdou i sportovci.

Turistika

Vodní sporty

Fitness

Běh a Volný čas
Recenze

Open